Deniz Transport
Deniz Nakliyat

Şirket Profili

Deniz Nakliyat 1994 yılından bu yana, uluslararası kara taşımacılığında ülkemizin, Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkeleri arasında bir köprü vazifesi oluşturan konumunun avantajını kullanarak, farklı ve profesyonel hizmet ağı zincirini oluşturmuştur. Bu bağlamda, büyük ve ciddi grupların transit taşıma projelerinde yer almanın haklı gururunu taşımaktadır.

Uluslararası hizmette Deniz Nakliyat'ın ana misyonu, faaliyet alanındaki tüm yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmek olmuştur. Bu misyon, Deniz Nakliyat'ı proje ve kombine taşımacılıkta ilk çıkış noktasından varış bölgesine kadar olan süreçte, profesyonel hizmet verebilecek donanım, bilgi ve birikime sahip olan bir şirket olarak ön plana çıkarmıştır.

Deniz Nakliyat'ın temel politikası, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kalitede, en hızlı ve en ekonomik hizmeti sunmaktır. Hizmet kalitesini her geçen gün daha iyiye ulaştırabilmek için sürekli gelişimi kendine amaç edinmiş zihniyetiyle pazar payını her geçen gün arttırmış ve sektörün önde gelen kuruluşları arasında haklı yerini almıştır.

Deniz Nakliyat’ın İran, Irak, Rusya, Ukrayna, Gürcistan, Türk Cumhuriyetleri (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan vb..) Pakistan, Suriye, Ürdün, Suudi Arabistan, Kuveyt ve Birleşik Arap Emirlikleri'ne düzenli sevkiyatları mevcuttur.

Türkiye’den ihracat ve ithalat hareketine önemli katkıda bulunan Deniz Nakliyat, ülke ekonomisine döviz getirisi sağlama yönünde de önemli rol oynamaktadır. 2017 ve 2018 yıllarında, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin açıkladığı, “Türkiye’nin 500 büyük Hizmet İhracatçısı” listesi içerisinde yer almış olup bu bağlamda ödüle layık görülmüştür.

Kurumsal Değerler
Deniz Nakliyat Hakkında
Kalite Tarihçesi

Deniz Nakliyat, “ISO 9001: 2015” ve “27001: 2013” Bilgi Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemi faaliyetlerini, gereklerini ve prosedürlerini yerine getirmekte olup aynı zamanda bu faaliyetleri nedeniyle belgelendirilmiş bir şirkettir.

Şirketin standartlara uygunluğunun devamının kontrol edilmesi amacıyla her sene denetimi yapılmaktadır.

Müşteri odaklılık ilkesiyle yola çıkan Deniz Nakliyat, müşterileri ve tedarikçileriyle karşılıklı faydaya dayalı güvenilir ve sürekli iş ilişkisi yürütmeyi ilke olarak benimsemiş olup bu bağlamda hizmet kalitesini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Deniz Nakliyat
Deniz Nakliyat
Deniz Nakliyat

Deniz Nakliyat
Deniz Nakliyat
Deniz Nakliyat
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Kabul Ediyorum